Stół konferencyjny T-CUBE 40

Stół konferencyjny T-CUBE 40

Linia CUBE oferuje stół T-CUBE 40, którego wzmocniona konstrukcja gwarantuje stabilność stołu, a jednocześnie zapewnia niską wagę. T-CUBE 40 to półokrągłe lub trapezowe blaty, w kolorze wybranym spośród 120 możliwości proponowanych przez KRONOPOL. Różne kształty dają możliwość układania stołów w wielu wariantach.

Dostępne kolory podstawy: aluminium lub czarny
Dostępne kolory blatów: 120 kolorów KRONOPOL
Blat: 18 mm laminowany obrzeże 2 mm ABS

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 ocen, średni wynik: 5,00 z 5)
Loading...
Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas:
infolinia: 531 542 542
telefon: 77 483 70 70
Nasze atuty

Zorganizowanie konferencji, spotkania biznesowego czy innego tego typu wydarzenia to z reguły niełatwe zadanie. Stajemy na przykład przed wyborem krzeseł czy stołów, bez których trudno w ogóle myśleć o organizacji spotkania. Na całe szczęście, dużą pomocą okaże się wizyta na stronie krzeslahotelowe.pl, gdzie znajdziemy bardzo duży wybór krzeseł, stołów czy innych akcesoriów. Wśród nich znajduje się także bardzo popularny stół składany. Dystrybucja tego typu stołów to coś, czym zajmuje się właśnie przedsiębiorstwo Mextra Group. Produkty firmy charakteryzują się doskonałym wykonaniem, ale też wytrzymałością i elegancją. Nic więc dziwnego, że decyduje się na nie coraz więcej osób, stawiając na gwarantowaną wysoką jakość stołów i krzeseł.

Jaki powinien być odpowiedni stół składany?

Jednym z bardzo popularnych wyborów, jeśli chodzi o stoły na konferencje czy bankiety są stoły z linii CUBE, a konkretnie na przykład stół T-CUBE 40. Cechuje go przede wszystkim mocna konstrukcja, jak również możliwość wyboru odpowiedniego kształtu blatu – półokrągłego lub trapezowego. Co więcej, do dyspozycji mamy także wielość kolorów oraz rozmiarów, dzięki czemu będziemy w stanie stworzyć idealnie pasujący do siebie komplet stołów. Wszystko to powoduje, że przy organizowaniu konferencji wiele osób – właśnie ze względu na możliwość dopasowania – stawia na stół składany. Dystrybucja takich stołów prowadzona jest przez serwis krzeslahotelowe.pl, który prócz stołów oferuje również krzesła, tekstylia i inne akcesoria.

Praktyczność stołu T-CUBE 40

  • Wytrzymały stalowy stelaż o zamkniętym profilu gwarantuje trwałość i praktyczność.
  • Możliwość tworzenia różnych układów ustawienia stołów.
  • Przekrój ramy w kształcie koła lub kwadratu.
  • Różne rozmiary i kształty pozwolą na dobranie idealnego kompletu stołów.
  • Możliwość wyboru szerokości nogi stołu – 30 mm, 40 mm lub fi40 mm.
  • Ponad 100 kolorów blatów do wyboru.
  • Gwarantujemy szybkie terminy dostawy.
  • Dostawa w każde miejsce w Polsce.
  • Możliwość wyboru koloru blatu spośród 100 różnych wybarwień.