Stół konferencyjny T-CUBE 30

Stół konferencyjny T-CUBE 30

Stół konferencyjny T-CUBE 30 to uzupełnienie linii CUBE. Trapezowy lub półokrągły kształt blatu pozwala na ustawianie stołów w różnych kombinacjach. Trzy wymiary i różne wersje kolorystyczne gwarantują wybór zgodny z Państwa potrzebami.

Dostępne kolory podstawy: aluminium lub czarny
Dostępne kolory blatów: 120 kolorów KRONOPOL
Blat: 18 mm laminowany obrzeże 2 mm ABS

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 ocen, średni wynik: 5,00 z 5)
Loading...
Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas:
infolinia: 531 542 542
telefon: 77 483 70 70
Nasze atuty

Trudno jest wyprawić bankiet, spotkać się z rodziną lub też z partnerami biznesowymi bez odpowiedniego przygotowania. Różnego rodzaju konferencje czy inne tego typu wydarzenia wymagają właściwego miejsca, w którym to będziemy mogli komfortowo zasiąść, porozmawiać, wymienić uwagi czy zjeść i napić się. W związku z tym, przygotowanie sali konferencyjnej czy bankietowej zmusza nas do tego, abyśmy postawili na odpowiednie krzesła oraz stoły konferencyjne. Dystrybutor krzeseł i stołów bankietowych krzeslahotelowe.pl zaprasza do zapoznania się z ofertą, w której znajdziecie Państwo spory wybór różnych mebli i akcesoriów bankietowych, wśród których znajdują się także popularne stoły konferencyjne z linii CUBE.

Stół konferencyjny – jaki będzie dobry?

Stoły z linii CUBE to bardzo popularne produkty, przede wszystkim ze względu na spore możliwości, jakie niesie za sobą ich wybór. Nie tylko są one bardzo wytrzymałe i praktyczne, lecz również dostępne w wielu różnych wersjach kolorystycznych czy wymiarach. W ten sposób każdy będzie w stanie wybrać stół zgodny z oczekiwaniami czy to odnośnie koloru blatu, przekroju ramy czy kształtu. Jakby tego było mało, sam kształt blatu może być bowiem albo trapezowy, albo półokrągły, co z kolei sprawia, że będziemy w stanie bardzo różnorodnie ustawiać ze sobą stoły konferencyjne. Dystrybutor i producent krzeseł, stołów oraz tekstyliów bankietowych – serwis krzeslahotelowe.pl – gwarantuje wysoką jakość produktu, jak również szybki termin dostawy w każdy zakątek Polski.

Praktyczność stołu T-CUBE 30

  • Wytrzymały stalowy stelaż o zamkniętym profilu gwarantuje trwałość i praktyczność.
  • Możliwość tworzenia różnych układów ustawienia stołów.
  • Przekrój ramy w kształcie koła lub kwadratu.
  • Różne rozmiary i kształty pozwolą na dobranie idealnego kompletu stołów.
  • Możliwość wyboru szerokości nogi stołu – 30 mm, 40 mm lub fi40 mm.
  • Ponad 100 kolorów blatów do wyboru.
  • Gwarantujemy szybkie terminy dostawy.
  • Dostawa w każde miejsce w Polsce.
  • Możliwość wyboru koloru blatu spośród 100 różnych wybarwień.