Stół bankietowy HK-800

Stół bankietowy HK-800

Okrągły stół biesiadny HK-800 to model, przy którym komfortowo może usiąść od sześciu do dwunastu osób, w zależności od wybranej wielkości. Stoły HK-800 są bardzo mocne i stabilne. Ich metalowa konstrukcja łatwo się składa, umożliwiając praktyczne sztaplowanie stołów. Okrągłe stoły biesiadne doskonale współgrają ze stylistyką eventową. Przygotowaliśmy również szeroką ofertę obrusów i falban będących eleganckim wykończeniem stołów okrągłych.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (2 ocen, średni wynik: 5,00 z 5)
Loading...

538,74 zł

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas:
infolinia: 531 542 542
telefon: 77 483 70 70
Nasze atuty

Hotele konferencyjne, pałacyki czy też sale bankietowe – one wszystkie posiadają na wyposażeniu stoły do gastronomii. Hurt takich mebli prowadzi serwis krzeslahotelowe.pl, który to może się pochwalić bardzo korzystnymi cenami. Oferuje on również trzy lata gwarancji, co przy częstym użytkowaniu jest bardzo zachęcające. Stoły, w zależności od wybranego przez klienta rozmiaru, mogą pomieścić od sześciu do dwunastu osób. Idealnym dodatkiem do nich są proponowane przez sklep obrusy, a także dodające szyku falbany. W ten sposób po każdej uroczystości wystarczy je przeprać, a po wyschnięciu mogą one znów zostać użyte. Stoły są dzięki temu ochronione przed plamami, a także zarysowaniami.

Zakup odpowiedniego stołu – na jakie parametry zwrócić uwagę?

Decydując się na wyposażenie sali bankietowej, czy też innego miejsca, w którym odbywać się mogą imprezy i uroczystości, trzeba wybrać dobrej jakości krzesła i stoły. Jako, że będą one eksploatowane przez wielu ludzi, muszą być nie tylko komfortowe, ale i wytrzymałe. Ostatnio coraz większą popularność zyskują okrągłe stoły do gastronomii. Hurt prowadzony serwisie krzeslahotelowe.pl jest dostępny od ręki, ponieważ są one stale dostępne w magazynie. Jeśli chodzi o ich konstrukcję to są one bardzo lekkie, dzięki czemu nietrudno o ich przemieszczanie. Stoły, dzięki stalowej ramie są stabilne, co wpływa na komfort podczas jedzenia i biesiadowania. Ważnym elementem są również stópki, które nie pozostawiają rys na podłodze, bez względu na tworzywo, z którego została wykonana.

Praktyczność HK-800

  • Stoły są lekkie i wytrzymałe, co sprawia, że stoły są łatwe w przemieszczaniu.
  • Stoły po złożeniu mają 12 cm grubości, więc można je bezpiecznie przewozić.
  • Sztaplowanie do 15 sztuk pozwala zaoszczędzić miejsce.
  • Mocna stalowa rama gwarantuje stabilność.
  • Opatentowany system składania typu CLICK-CLACK zabezpiecza stół przed samoczynnym złożeniem.
  • Rozkładanie i składanie stołów jest łatwe i nie wymaga użycia siły.
  • Nierysujące podłogi stopki na nogach krzesła. Specjalne tworzywo nie pozostawia rys na podłodze, bez względu na jej rodzaj.
  • 3 lata gwarancji
  • Atest wytrzymałości REMODEX.
  • Stała dostępność na magazynie.

Sztaplowanie
stołów

Złożenie stołów bankietowych i konferencyjnych umożliwia ich sztaplowanie, czyli układanie w stosy jeden na drugim. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić bardzo dużo miejsca przy ich przechowywaniu oraz znacznie ułatwia ich przemieszczanie dedykowanymi wózkami. Stoły można sztaplować nawet do 25 sztuk. Złożona podstawa jest zupełnie płaska, co maksymalnie zwiększa stabilność sztapla stołów. Specjalne zabezpieczenia chronią blaty przed przypadkowym porysowaniem. Sztaplowanie stołów składanych to czysta wygoda wraz z oszczędnością miejsca.

Doskonale
wykończone blaty

Blaty naszych stołów składanych obrabiamy na sterowanych cyfrowo, bardzo precyzyjnych piłach i okleinarkach nowej generacji. Idealne spasowanie obrzeża z płytą, jego polerowane krawędzie, a przede wszystkim trwała, szczelna spoina wykonana w technologii GLUE JET, gwarantują pierwszorzędną estetykę oraz wysoką trwałość produktu. Używamy renomowanych płyt laminowanych KRONOPOL oraz solidnych obrzeży PCV/ABS o grubości 2 mm, idealnie dopasowanych kolorystycznie. Takie wykończenie blatu jest bardzo eleganckie, trwałe i doskonale sprawdza się w praktyce.

Regulowane
stopki

Każdy stół wyposażony jest w regulowane stopki umożliwiające dopasowanie go do nierównej podłogi. Stopki wykonane są ze specjalnego tworzywa wzbogaconego miękkim kauczukiem, zwiększającym odporność na uderzenia, a tym samym zabezpieczającego je przed pękaniem. Regulacja wysokości stołu możliwa jest w zakresie 0 – 15 mm. Produkowane przez nas stoły bankietowe i konferencyjne są bardzo stabilne, a możliwość regulacji wysunięcia stopki pozwala na pełne wykorzystanie tej cechy w praktyce.