Stół bankietowy H-500

Stół bankietowy H-500

H-500 to stół o klasycznym, prostokątnym kształcie. Stoły produkujemy w wymiarach od 122×70 do 200×100 cm. Stół po złożeniu zajmuje zaledwie 5,5 cm wysokości. Dzięki temu podczas sztaplowania możemy zaoszczędzić przestrzeń i wykorzystać ją w inny sposób. Stół H-500 doskonale sprawdza się w restauracjach i salach bankietowych oraz jest chętnie wykorzystywany przez firmy cateringowe.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 ocen, średni wynik: 5,00 z 5)
Loading...

305,04 zł

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas:
infolinia: 531 542 542
telefon: 77 483 70 70
Nasze atuty

Praktyczność H-500

  • Stoły są lekkie i wytrzymałe, co sprawia, że stoły są łatwe w przemieszczaniu.
  • Stoły po złożeniu mają 5,5 cm grubości, więc można je bezpiecznie przewozić.
  • Sztaplowanie do 25 sztuk pozwala zaoszczędzić miejsce.
  • Mocna stalowa rama gwarantuje stabilność.
  • Opatentowany system składania typu CLICK-CLACK zabezpiecza stół przed samoczynnym złożeniem.
  • Rozkładanie i składanie stołów jest łatwe i nie wymaga użycia siły.
  • Nierysujące podłogi stopki na nogach krzesła. Specjalne tworzywo nie pozostawia rys na podłodze, bez względu na jej rodzaj.
  • 3 lata gwarancji
  • Atest wytrzymałości REMODEX.
  • Stała dostępność na magazynie.

Sztaplowanie
stołów

Złożenie stołów bankietowych i konferencyjnych umożliwia ich sztaplowanie, czyli układanie w stosy jeden na drugim. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić bardzo dużo miejsca przy ich przechowywaniu oraz znacznie ułatwia ich przemieszczanie dedykowanymi wózkami. Stoły można sztaplować nawet do 25 sztuk. Złożona podstawa jest zupełnie płaska, co maksymalnie zwiększa stabilność sztapla stołów. Specjalne zabezpieczenia chronią blaty przed przypadkowym porysowaniem. Sztaplowanie stołów składanych to czysta wygoda wraz z oszczędnością miejsca.

Doskonale
wykończone blaty

Blaty naszych stołów składanych obrabiamy na sterowanych cyfrowo, bardzo precyzyjnych piłach i okleinarkach nowej generacji. Idealne spasowanie obrzeża z płytą, jego polerowane krawędzie, a przede wszystkim trwała, szczelna spoina wykonana w technologii GLUE JET, gwarantują pierwszorzędną estetykę oraz wysoką trwałość produktu. Używamy renomowanych płyt laminowanych KRONOPOL oraz solidnych obrzeży PCV/ABS o grubości 2 mm, idealnie dopasowanych kolorystycznie. Takie wykończenie blatu jest bardzo eleganckie, trwałe i doskonale sprawdza się w praktyce.

Regulowane
stopki

Każdy stół wyposażony jest w regulowane stopki umożliwiające dopasowanie go do nierównej podłogi. Stopki wykonane są ze specjalnego tworzywa wzbogaconego miękkim kauczukiem, zwiększającym odporność na uderzenia, a tym samym zabezpieczającego je przed pękaniem. Regulacja wysokości stołu możliwa jest w zakresie 0 – 15 mm. Produkowane przez nas stoły bankietowe i konferencyjne są bardzo stabilne, a możliwość regulacji wysunięcia stopki pozwala na pełne wykorzystanie tej cechy w praktyce.