Stół bankietowy GERDA

Stół bankietowy GERDA

Stoły składane GERDA dostępne są w dwóch wymiarach: 180×90 cm (stół 6 osobowy) oraz 138×90 cm (stół 4 osobowy). Bezpieczeństwo i stabilność użytkowania zapewnia stelaż zamknięty (stół oparty jest na ramie) oraz system zamykania wykonany w całości z metalu (bez elementów plastikowych oraz sprężyn podatnych na zużycie lub uszkodzenie).
Tanie stoły restauracyjne GERDA posiadają blaty odporne na zarysowania, dostępne w dwóch najpopularniejszych kolorach – BIAŁY ALASKA i BUK.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (1 ocen, średni wynik: 5,00 z 5)
Loading...

239,85 zł

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas:
infolinia: 531 542 542
telefon: 77 483 70 70
Nasze atuty

Praktyczność Gerdy

  • szybkie rozkładanie dzięki zawiasowemu systemowi składania z blokadą
  • stopki ze specjalnego tworzywa nie rysują podłogi
  • stoły po złożeniu mają 6 cm grubości, zajmując mało miejsca po złożeniu
  • specjalne gumki zabezpieczają blat czy sztaplowaniu
  • stelaż zamknięty (stoły oparte na ramie) gwarantujący pełną stabilność i wysoką wytrzymałość stołu na całej powierzchni blatu
  • system zamykania wykonany w całości z metalu (bez elementów plastikowych bądź sprężyn podatnych na zużycie lub uszkodzenie)
  • 2 LATA GWARANCJI
  • STAŁA DOSTĘPNOŚĆ NA MAGAZYNIE

Sztaplowanie
stołów

Złożenie stołów bankietowych i konferencyjnych umożliwia ich sztaplowanie, czyli układanie w stosy jeden na drugim. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić bardzo dużo miejsca przy ich przechowywaniu oraz znacznie ułatwia ich przemieszczanie dedykowanymi wózkami. Stoły można sztaplować nawet do 25 sztuk. Złożona podstawa jest zupełnie płaska, co maksymalnie zwiększa stabilność sztapla stołów. Specjalne zabezpieczenia chronią blaty przed przypadkowym porysowaniem. Sztaplowanie stołów składanych to czysta wygoda wraz z oszczędnością miejsca.

Doskonale
wykończone blaty

Blaty naszych stołów składanych obrabiamy na sterowanych cyfrowo, bardzo precyzyjnych piłach i okleinarkach nowej generacji. Idealne spasowanie obrzeża z płytą, jego polerowane krawędzie, a przede wszystkim trwała, szczelna spoina wykonana w technologii GLUE JET, gwarantują pierwszorzędną estetykę oraz wysoką trwałość produktu. Używamy renomowanych płyt laminowanych KRONOPOL oraz solidnych obrzeży PCV/ABS o grubości 2 mm, idealnie dopasowanych kolorystycznie. Takie wykończenie blatu jest bardzo eleganckie, trwałe i doskonale sprawdza się w praktyce.

Regulowane
stopki

Każdy stół wyposażony jest w regulowane stopki umożliwiające dopasowanie go do nierównej podłogi. Stopki wykonane są ze specjalnego tworzywa wzbogaconego miękkim kauczukiem, zwiększającym odporność na uderzenia, a tym samym zabezpieczającego je przed pękaniem. Regulacja wysokości stołu możliwa jest w zakresie 0 – 15 mm. Produkowane przez nas stoły bankietowe i konferencyjne są bardzo stabilne, a możliwość regulacji wysunięcia stopki pozwala na pełne wykorzystanie tej cechy w praktyce.