Standard Line ST220

Krzesło bankietowe ST220

Jego charakterystyczna czerwona tapicerka z żółtymi kropkami, oraz rama lakierowana w kolorze metalicznego złota sprawiają, że jest to bardzo uniwersalne krzesło i pasuje do większości wnętrz. Zastosowana tapicerka jest łatwa w utrzymaniu czystości, w potrójne lakierowanie ramy zapewnia jej dłuższy, świeży wygląd.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (3 ocen, średni wynik: 5,00 z 5)
Loading... 84,87 zł

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas:
infolinia: 531 542 542
telefon: 77 483 70 70
Nasze atuty

Praktyczność krzesła ST220

 • Krzesła można sztaplować aż do 18 sztuk. Dzięki temu na niewielkiej powierzchni możesz przechowywać dużą ilość krzeseł.
 • Krzesła są mocne. Atesty wytrzymałości REMODEX zapewnia ich wytrzymałość do obciążenia 163 kg.
 • Krzesła są lekkie. Bez zmęczenia przygotujesz krzesła na kilkuset osobową salę. Praktyczny uchwyt w oparciu ułatwia trzymanie krzesła.
 • Mocna stalowa rama 19x19mm. Grubość ścianki 1,2mm to najmocniejsza rama na rynku.
 • Dodatkowa belka wzmacniająca konstrukcję ogranicza do zera kołysanie się krzesła na boki.
 • Trójwarstwowe lakierowanie zapewnia elegancki wygląd oraz trwałość wynikającą z dodatkowej warstwy ochronnej.
 • Komfortowe siedzisko wykonane z nieosiadającej pianki poliuretanowej gwarantuje wygodę użytkowana przez długi czas.
 • Nierysujące podłogi stopki na nogach krzesła. Specjalne tworzywo nie pozostawia rys na podłodze, bez względu na jej rodzaj.
 • 3 lata gwarancji.
 • Atest wytrzymałości REMODEX.
 • Stale dostępne na magazynie.

3 warstwowe
malowanie

Trwałość powłoki lakierniczej ma decydujący wpływ na wygląd krzesła. W intensywnym użytkowaniu nie trudno o obicie nogi. Aby zredukować to ryzyko do minimum, w krzesłach bankietowych ALICANTE stosujemy trójwarstwowe malowanie ramy. Taka technologia daje nie tylko bardzo elegancki wygląd, ale i chroni lakier przed zarysowaniami.

Dodatkowa belka
wzmacniająca

Krzesła bankietowe muszą być wytrzymałe. Bezpośredni wpływ na to mają rodzaj i jakość użytych komponentów do ich produkcji. W MEXTRA standardowo używamy wysokiej jakości komponentów, a dla jeszcze lepszych efektów do krzeseł dodajemy specjalną – poprzeczną belkę wzmacniająca, która zdecydowanie wzmacnia konstrukcje krzesła, sprawiając że jest ono bardzo wytrzymałe. Mocna konstrukcja nie tylko wydłuża żywotność krzesła, ale i daje bezpieczeństwo dla Twoich gości.

Sprężyste
siedzisko

W naszych krzesłach bankietowych stosujemy komfortowe i trwałe siedziska. Wykonujemy je z formowanej na gorąco pianki poliuretanowej, która nie osiada pozostając trwale wysoka i sprężysta. Jakość pianki wpływa również na trwałość tapicerki siedziska, utrzymując ją stale napiętą, bez narażenia jej na przetarcia. Takie siedzisko jest również bardzo wygodne sprawiając, że nawet wielogodzinne siedzenie jest przyjemne.