Standard Line ST220

Krzesło bankietowe ST220

Jego charakterystyczna czerwona tapicerka z żółtymi kropkami, oraz rama lakierowana w kolorze metalicznego złota sprawiają, że jest to bardzo uniwersalne krzesło i pasuje do większości wnętrz. Zastosowana tapicerka jest łatwa w utrzymaniu czystości, w potrójne lakierowanie ramy zapewnia jej dłuższy, świeży wygląd.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdki (3 ocen, średni wynik: 5,00 z 5)
Loading... 84,87 zł

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas:
infolinia: 531 542 542
telefon: 77 483 70 70
Nasze atuty

Hotele powiązane z restauracjami bardzo często oferują możliwość zorganizowania w nich konferencji, bankietu czy innego dużego wydarzenia na dużą liczbę gości. W takiej sytuacji potrzebne będą odpowiednio dużo stołów, właściwe tekstylia i akcesoria, ale także wygodne krzesła hotelowe. Hurtownia mebli – serwis krzestlahotelowe.pl – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Oferujemy Państwu wysokiej jakości krzesła, ale też stoły czy tekstylia bankietowe, które nie tylko produkujemy, ale również dystrybuujemy. Popularnością cieszą się na przykład niezawodne krzesła z linii standardowej, które charakteryzują się nie tylko dużą wytrzymałością, ale też wygodnym siedziskiem czy eleganckim wyglądem.

Idealne krzesła hotelowe, czyli jakie?

Przy organizacji bankietu lub innego tego typu wydarzenia warto jest pamiętać o dwóch rzeczach przede wszystkim: po pierwsze, niezwykle ważne jest odpowiednie rozstawienie krzeseł oraz stołów, a po drugie chyba nawet ważniejszy jest komfort naszych gości. W związku z tym koniecznie trzeba postawić na krzesła i stoły, które będzie można w ciekawy sposób ułożyć. Dodatkowo, należy również zadbać o odpowiedni poziom wygody, jaki mają zapewniać krzesła hotelowe. Hurtownia krzeseł, stołów i akcesoriów bankietowych prowadzona przez stronę krzeslahotelowe.pl oferuje duży wybór niezawodnych i komfortowych mebli, które nie tylko będą wytrzymałe i wygodne, ale też jednocześnie lekkie, łatwe w ustawieniu oraz nade wszystko eleganckie.

Praktyczność krzesła ST220

 • Krzesła można sztaplować aż do 18 sztuk. Dzięki temu na niewielkiej powierzchni możesz przechowywać dużą ilość krzeseł.
 • Krzesła są mocne. Atesty wytrzymałości REMODEX zapewnia ich wytrzymałość do obciążenia 163 kg.
 • Krzesła są lekkie. Bez zmęczenia przygotujesz krzesła na kilkuset osobową salę. Praktyczny uchwyt w oparciu ułatwia trzymanie krzesła.
 • Mocna stalowa rama 19x19mm. Grubość ścianki 1,2mm to najmocniejsza rama na rynku.
 • Dodatkowa belka wzmacniająca konstrukcję ogranicza do zera kołysanie się krzesła na boki.
 • Trójwarstwowe lakierowanie zapewnia elegancki wygląd oraz trwałość wynikającą z dodatkowej warstwy ochronnej.
 • Komfortowe siedzisko wykonane z nieosiadającej pianki poliuretanowej gwarantuje wygodę użytkowana przez długi czas.
 • Nierysujące podłogi stopki na nogach krzesła. Specjalne tworzywo nie pozostawia rys na podłodze, bez względu na jej rodzaj.
 • 3 lata gwarancji.
 • Atest wytrzymałości REMODEX.
 • Stale dostępne na magazynie.

3 warstwowe
malowanie

Trwałość powłoki lakierniczej ma decydujący wpływ na wygląd krzesła. W intensywnym użytkowaniu nie trudno o obicie nogi. Aby zredukować to ryzyko do minimum, w krzesłach bankietowych ALICANTE stosujemy trójwarstwowe malowanie ramy. Taka technologia daje nie tylko bardzo elegancki wygląd, ale i chroni lakier przed zarysowaniami.

Dodatkowa belka
wzmacniająca

Krzesła bankietowe muszą być wytrzymałe. Bezpośredni wpływ na to mają rodzaj i jakość użytych komponentów do ich produkcji. W MEXTRA standardowo używamy wysokiej jakości komponentów, a dla jeszcze lepszych efektów do krzeseł dodajemy specjalną – poprzeczną belkę wzmacniająca, która zdecydowanie wzmacnia konstrukcje krzesła, sprawiając że jest ono bardzo wytrzymałe. Mocna konstrukcja nie tylko wydłuża żywotność krzesła, ale i daje bezpieczeństwo dla Twoich gości.

Sprężyste
siedzisko

W naszych krzesłach bankietowych stosujemy komfortowe i trwałe siedziska. Wykonujemy je z formowanej na gorąco pianki poliuretanowej, która nie osiada pozostając trwale wysoka i sprężysta. Jakość pianki wpływa również na trwałość tapicerki siedziska, utrzymując ją stale napiętą, bez narażenia jej na przetarcia. Takie siedzisko jest również bardzo wygodne sprawiając, że nawet wielogodzinne siedzenie jest przyjemne.