O nas

Właścicielem marki krzeslahotelowe.pl jest Mextra Group.

Jesteśmy czołowym europejskim producentem mebli bankietowych. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji krzeseł i stołów bankietowych oraz tekstyliów bankietowych. Naszym celem jest tworzenie mebli, w których praktyczne rozwiązania łączą się z doskonałą jakością, zachowując przy tym najlepsze ceny na rynku.

Znamy się na meblach bankietowych – nieustannie doskonalimy je, wyznaczając nowe standardy w produkcji i wzornictwie, przeobrażając naszą pasję w uznane na rynku produkty. Flagowe pozycje z naszej oferty otwiera prestiżowa seria polskich krzeseł bankietowych MAESTRO. Asortyment produktów uzupełniają niezawodne krzesła standardowej linii ALICANTE, szeroka kolekcja bankietowych i konferencyjnych stołów składanych oraz eleganckie tekstylia bankietowe.

Profesjonalny zespół naszych handlowców jest do Państwa dyspozycji, oferując fachową pomoc w doborze odpowiednich mebli z bogatego wachlarza modeli, wymiarów i wersji kolorystycznych.

Gwarantujemy wzorowe wykonanie naszych produktów, wytrzymałość, elegancję i wysokie parametry użytkowe. Nasza oferta jest rozwiązaniem optymalnym, łączącym wysoką jakość produktów z bardzo korzystną ceną. Gwarantujemy stały, błyskawiczny dostęp do swoich produktów. 20 000 krzeseł bankietowych i ponad 2 000 stołów dostępnych „od ręki” wyróżnia nas od konkurencji.

Dokładamy wszelkich starań aby oferowane meble cechowały się najwyższą funkcjonalnością i spełniały wszelkie Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy.

Zarząd i Pracownicy Mextra Group